Čaká nás prestížny All Star zápas proti výberu českej ligy. Richard Lintner dnes prezradil detaily! (VIDEO)

Po úspechu s All Star zápasom v minulej sezóne prišiel Richard Lintner s ďalším nápadom, ktorý sa zapáčil aj u našich susedov.

Na dnešnej tlačovke spoločne oznámili zápas hviezd, ktorý sa uskutoční v Bratislave. Stretne sa v ňom výber Tipsport Ligy, českej, nemeckej a EBEL ligy.

Prvý ročník tejto akcie sa uskutoční na Slovensku a to 17. februára 2018. Vstupenky budú v rozmedzí od 15 do 30 eur. Hráči odohrajú turnaj 3 na 3 každý s každým, zápasy potrvajú 2x15 minút a každé mužstvo bude mať 12 korčuliarov a dvoch brankárov.

Veľmi sa mi páčila úroveň a energia All Star víkendu v Poprade, aj preto som našu debatu preniesol na zasadnutie organizácie Hockey Europe počas majstrovstiev sveta v Kolíne nad Rýnom. , reagoval šéf českej ligy Jozef Řezníček.

All Star akcie môžu byť vydarené len vtedy, ak do exhibície hráči dajú aj obrovské nasadenie a nezlomnú vôľu zvíťaziť. Myslím si, že o toto sa skutočne nemusíme báť, pretože tak ako medzi sebou radi súperia Česi a Slováci, takisto spoločne radi súperia Rakúšania a Nemci.

Z geografického hľadiska a pohľadu zdravej rivality nám optimálne vyšla spolupráca našich štyroch líg a osobne verím, že si fanúšikovia kvalitného hokeja skutočne vychutnajú túto mimoriadnu exhibíciu. , vyhlásil šéf EBEL ligy Christian Feichtinger.