Divák skočil na ihrisko po červenej karte Moratu. Hráč Norwichu mu potom priniesol vypadnutú krabičku s cigaretami! (VIDEO)

Pozrite si úsmevný moment zo včerajšieho pohárového duelu Chelsea…

Marek Hamšík sa stal najlepším futbalistom v samostatnej ére Slovenska!

Marek Hamšík sa stal najlepším futbalistom v samostatnej…

Marek Hamšík sa stal víťazom zaujímavej ankety o najlepšieho slovenského…

Kapitán našej 20-ky z MS v Buffale Martin Bodák ohúril parádnym gólom v zámorskej juniorke WHL! (VIDEO)

Kapitán našej 20-ky z MS v Buffale Martin Bodák…

19-ročný obranca Martin Bodák bol kapitánom výberu Slovenska na tohtoročných…

Nezastaviteľný Adam Ružička strelil svoj prvý hetrik v OHL a stal sa prvou hviezdou zápasu! (VIDEO)

Nezastaviteľný Adam Ružička strelil svoj prvý…

Výber Calgary Flames na poslednom drafte do NHL Adam Ružička pokračuje…

Neuveriteľný výkon Cháru proti Montrealu: Bez striedania odohral 4 a pol minúty. Z toho bola presilovka 5na4 a 5na3! (VIDEO)

Neuveriteľný výkon Cháru proti Montrealu: Bez…

Čoskoro oslávi svoje 41. narodeniny, no s kondičkou Zdeno Chára zjavne…

Neymar strelil za PSG 4 góly, no aj tak ho fanúšikovia vypískali. Cavanimu zobral penaltu, ktorou mohol prekonať Zlatanov rekord! (VIDEO)

Neymar strelil za PSG 4 góly, no aj tak ho fanúšikovia…

Pre PSG to bol včera galakoncert! V ligovom zápase Parížania deklasovali…

Július Hudáček je sklamaný z neúčasti na olympiáde: Mohli sa na mňa do Čerepovca prísť pozrieť. 8-rokov som reprezentoval, možno je čas na prestávku!

Július Hudáček je sklamaný z neúčasti na olympiáde:…

V KHL patrí k najlepším brankárom, no ani to mu nestačilo k účasti…

Gól roka? Neymar vyškolil sólom od polovice ihriska doslova celú obranu Dijonu! (VIDEO)

Gól roka? Neymar vyškolil sólom od polovice ihriska…

Tak to už áno! Sledujte včerajšiu gólovú lahôdku v podaní Neymara…

Barcelona prehrala prvý zápas v sezóne. Messi nedal proti Espanyolu penaltu! (VIDEO)

Barcelona prehrala prvý zápas v sezóne. Messi nedal…

Futbalisti Barcelony nestačili v dnešnom štvrťfinále španielskeho…

Neymarov parádny gól z priameho kopu proti Dijonu. Oslávil ho s rukavicou na hlave! (VIDEO)

Neymarov parádny gól z priameho kopu proti Dijonu.…

Brazílčan Neymar nedal brankárovi Dijonu žiadnu šancu. Pozrite si…