Najčítanejšie

Rastislav Špirko a jeho exhibičný samostatný nájazd, ktorý rozhodol o triumfe Zvolena v Trenčíne! (VIDEO)

Rastislav Špirko a jeho exhibičný samostatný nájazd,…

Semifinálová séria je vyrovnaná! Hokejisti Zvolena dnes triumfovali…

Hororový pohľad na Martina Škrtela. V zápase s Thajskom zostal bezvládne ležať na trávniku! (VIDEO)

Hororový pohľad na Martina Škrtela. V zápase s…

Slovenským fanúšikom tuhla krv v žilách! Pozrite si hrozivé zábery…

Jedine v Lige Majstrov: Juventus vyhrával nad Realom 3:0. V 93. minúte videl Buffon červenú kartu a Ronaldo rozhodol z Penalty! (VIDEO)

Jedine v Lige Majstrov: Juventus vyhrával nad Realom…

Fantastické futbalové divadlo sme dnes videli v odvete štvrťfinále…

Na toto sa nechytá ani Ibrahimovič: Juraj Kucka strelil gól roka od polovice ihriska! (VIDEO)

Na toto sa nechytá ani Ibrahimovič: Juraj Kucka…

Neuveriteľný kúsok sa dnes podaril slovenskému futbalistovi Jurajovi…

Jedine v NHL: Chicagu sa zranili obaja brankári. Triumf nad Winnipegom vychytal v poslednej tretine účtovník! (VIDEO)

Jedine v NHL: Chicagu sa zranili obaja brankári.…

Takéto príbehy nájdeme jedine v NHL. Pred nočným duelom Chicaga s…

Cristiano Ronaldo strelil gól roka: Vychutnajte si jeho exkluzívne nožničky do siete Juventusu! (VIDEO)

Cristiano Ronaldo strelil gól roka: Vychutnajte si…

Gianluigi Buffon sa iba prizeral! Druhý gól Cristiana Ronalda v dnešnom…

Zlatan Ibrahimovič skončil v Manchestri United. Už stihol aj podpísať zmluvu s novým tímom!

Zlatan Ibrahimovič skončil v Manchestri United.…

Na Zlatana Ibrahimoviča čaká nová futbalová etapa. Americká televízia…

V KHL sa odohral najdlhší zápas histórie: O triumfe Jokeritu na ľade CSKA Moskva sa rozhodlo v 143. minúte! (VIDEO)

V KHL sa odohral najdlhší zápas histórie: O triumfe…

Neuveriteľný zápas sa včera odohral v Play-Off KHL. Za nerozhodného…

Aký otec taký syn: Dávid Bondra strelil proti Lotyšsku gól po fantastickej individuálnej akcii! (VIDEO)

Aký otec taký syn: Dávid Bondra strelil proti Lotyšsku…

Peter Bondra asi vedel, prečo sa dnes do Michaloviec prišiel osobne…

Tréner Slovenska Craig Ramsay prehovoril o posilách na MS z NHL: Jeden náš elitný hokejista už povedal nie!

Tréner Slovenska Craig Ramsay prehovoril o posilách…