City vs. Arsenal: Stretnutie pestré na góly?

Premier League

City vs. Arsenal: Stretnutie pestré na góly?

Po korona pauze sa opäť rozbieha aj najvyššia futbalová súťaž v Anglicku – Premier League! A hneď v 28. kole nás čaká šláger Manchester City vs. Arsenal Londýn. Cieľom Citizens je určite obsadenie druhej priečky. Arsenal zase pomýšľa nad tým, aby sa vôbec dostal „do Európy“. City pred nútenou pauzou podľahlo svojho mestskému rivalovi z United (0:1), kanonieri z Londýna zase porazili West Ham (1:0). V posledných šiestich vzájomných zápasoch sa vždy tešili z triumfu hráči City. Arsenal v týchto dueloch vždy prehral aspoň o 2 góly! Ako sa bude vyvíjať ich ďalší zápas? Prekvapia kanonieri svojho soka a ukradnú mu nejaké body?

Ako to vidia tipéri?

Gólovo plodnému zápasu nahráva aj analýza tipéra kost, ktorý s kurzom 1,41 verí, že v stretnutí budeme svedkami troch a viac gólov: „Ich vzájomné zápasy sú na góly hojné a z posledných desiatich by stávka nevyšla len jedenkrát. Zaujímavé bolo aj prvé vzájomné stretnutie tohto ročníka v Londýne (0:3). Obzvlášť úvod duelu, Martinelli nedal tutovku hneď v prvej minúte a po následnom rohovom kope a rýchlej rozohrávke skóroval na druhej strane De Bruyne. Pestré stretnutie a góly sa dajú čakať aj tentokrát.“ Súhlasíte? Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Vyskúšate si to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!