Kovaľčuk reaguje na prehru so Slovenskom: V prvej tretine im zachytal brankár. Potom sa však uvoľnili a boli lepší!

Olympiáda v Pekingu 2022

autor hetrik.sk

Výber Ruska je na hokejovom turnaji v Pjongčangu favoritom na zisk zlata. V dnešnom úvodnom zápase sme ich však porazili po výbornom výkone 3:2.

A čo hovorí na toto veľké sklamanie útočná hviezda z SKA Petrohrad Iľja Kovaľčuk?

Hrali sme zle, ale sme som istý, že všetko zlepšíme. Musíme vyvodiť správne závery. Slovinsko dnes porazilo Ameriku, predpokladali sme, že v našej skupine budú vyrovnané tímy. Každý môže poraziť každého. Slovákom zachytal brankár, v prvej tretine mali len štyri strely. Potom sa však uvoľnili a boli lepší.

TIP: Tipujte na hokejové zápasy Slovenska na Olympiáde v Pchjongčangu a získajte skvelý Bonus 999€ + 5€ úplne zadarmo!