Manchesterské derby nemá nikdy favorita

Premier League

Manchesterské derby nemá nikdy favorita

Nedeľňajší program Premier Ligy ponúka megašláger dvoch mestských rivalov z Manchesteru. Citizens sú v priebežnej tabuľke na 2. mieste za Liverpoolom. Červení diabli obsadzujú stále 5. priečku. To znamená, že stále nemajú isté európske poháre. Posledný vzájomný duel vyhrali diabli v PL na pôde City 1:2. Toto mestské derby nemá nikdy favorita a nesúvisí s tým ani postavenie v tabuľke – jedná sa vždy o prestížny duel. Bude v tomto strete úspešnejšia družina kouča Solskjaera alebo sa v pozitívnom svetle predvedú borci z tímu trénera Guardiolu a bodovo vylúpia svojho soka z United? Tipnite si na duely najvyššej anglickej súťaže a presaďte sa aj v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita v tomto pikantnom súboji favorizuje City, ktorému dôveruje väčšia polovica jej členov s kurzom 1,61. Tipér martin128 však v zápase vidí reálnejšie to, že sa obaja gólovo presadia: Manchester United je v tabuľke na 5.mieste a ak by to takto skončilo aj na konci sezóny, tak by bolo MU opäť bez LM. Nič ale nie je stratené, na Ligu majstrov zaostávajú len 3 body za Chelsea. City je na tom opäť lepšie. V PL nie je klub, ktorý by skóroval viac gólov, ako to dokázali hráči City. V Manchesterskom derby očakávam, že sa gólovo presadí každý z nich,“ píše vo svojej analýze martin128 a na svoj tiket pridal kurz 1,66. Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Vyskúšate si to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!