Peter Sagan reaguje na dnešné piate miesto na MS v cestnej cyklistike (VIDEO)

Olympiáda v Pjongčangu 2018

Peter Sagan reaguje na dnešné piate miesto na MS v cestnej cyklistike (VIDEO)

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil na dnešných Majstrovstvách Sveta v Yorkshire celkové 5. miesto. Pozrite si jeho reakciu po príchode do cieľa.

Čakali sme náročné majstrovské preteky a zradné poveternostné podmienky ich ešte sťažili. Bol som vo veľmi dobrej kondícii a od začiatku do konca som sa snažil dať zo seba to najlepšie.

Môj brat Juraj Sagan a tiež Erik Baška a Ján Andrej Cully vynaložili v dnešných pretekoch obrovské úsilie, za čo sa im chcem poďakovať.

Všetci sme spoločne bojovali, ale nebol to náš deň. Budeme sa o to snažiť znova v nasledujúcich rokoch. Blahoželám samozrejme Madsovi Pedersenovi a celému dánskemu tímu k víťazstvu, ktoré si dnes určite zaslúžili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

We were expecting a hard World Championship race and the treacherous weather conditions made it even tougher. I was in very good shape and really gave my best from start to finish. I'd like to thank my brother @jurajsagan, @erikbaska and Ján Andrej Cully for their tremendous effort, we all fought but it wasn't to be our day. We will try again in the following years. Congratulations to Mads Pedersen and the Danish team for their victory. They deserved it. Čakali sme náročné majstrovské preteky a zradné poveternostné podmienky ich ešte sťažili. Bol som vo veľmi dobrej kondícii a od začiatku do konca som sa snažil dať zo seba to najlepšie. Môj brat Juraj Sagan a tiež Erik Baška a Ján Andrej Cully vynaložili v dnešných pretekoch obrovské úsilie, za čo sa im chcem poďakovať. Všetci sme spoločne bojovali, ale nebol to náš deň. Budeme sa o to snažiť znova v nasledujúcich rokoch. Blahoželám samozrejme Madsovi Pedersenovi a celému dánskemu tímu k víťazstvu, ktoré si dnes určite zaslúžili. @uci_cycling @yorkshire2019 #Slovakia (Photos @bettiniphoto)

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),