Bitka o Madrid! Bude mať Real navrch?

Primera Division

Bitka o Madrid! Bude mať Real navrch?

Španielska LaLiga sa môže tešiť na veľkolepé madridské derby medzi Realom a Atléticom. Ktorý z týchto úhlavných sokov triumfuje? Obaja súperi postúpili aj do vyraďovacích bojov Ligy majstrov. Pre atlétov pozitívne hovorí aj štatistika v domácej súťaži, pretože vo svojich doterajších desiatich dueloch strelili 21 gólov, ba čo viac, len dva inkasovali! Ako sa k tomu postaví biely balet, ktorému sa tam naopak príliš nedarí? Natipujte si, sledujte túto pikantnú konfrontáciu v priamom prenose na TV Tipsport a preložte ju v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Nadpolovičná väčšina najväčšej komunity tipérov verí domácim pusinkám. Napríklad orbit85 sa rozhodol, že v tomto zápase bude veriť streleckej potencii hráčov a očakáva minimálne dva gólové zápisy s kurzom 1,39: „Real rozhodne nemá žiadne problémy so strieľaním gólov, ale v defenzíve to už také optimálne nie je. Častokrát po zbytočných chybách obrany inkasuje. Atlético sa tiež v útoku vie presadiť. Vzhľadom k tomu, aké dva tímy sa stretnú proti sebe, idem do príležitosti aspoň dvoch presných zásahov,“ uvádza tipér.

Uspeje jeho gólová taktika? Natipujte si!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!