Hokej KHL

Epický rozhovor s 11-ročným hokejistom Ufy počas zápasu s CSKA Moskva (VIDEO)
KHL

Epický rozhovor s 11-ročným hokejistom Ufy...

Pozrite si tento úsmevný moment počas KHL turnaja žiakov medzi Ufou a CSKA Moskva. 11-ročný hokejista zo Salavatu strelil gól a tak si ho reportérka vybrala na televízny rozhovor.

KHL / pred 2 mesiacmi

V KHL sa odohral najdlhší zápas...

Neuveriteľný zápas sa včera odohral v Play-Off KHL. Za nerozhodného stavu 1:1 medzi CSKA Moskva a Jokeritom sa muselo ísť do predĺženia.

Dve hromadné bitky medzi Petrohradom a...

Vo včerajšom Play-Off zápase KHL bolo poriadne veselo. Pozrite si dve hromadné bitky medzi hráčmi Jaroslavľu a SKA Petrohrad. Do pästného súboja sa neváhal zapojiť aj Iľja Kovaľčuk.

Martin Réway neváhal a pobil sa...

Odvaha mu veru nechýba! Slovenský hokejista Martin Réway neváhal a pustil sa do o hlavy vyššieho obrancu Podolsku Mikhaila Yepishina vo včerajšom zápase Slovana v KHL. Pozrite si, ako dopadol ich pästný súboj.

KHL / pred 3 mesiacmi

Hokejista Kazane by sa uživil aj...

V jednom z posledných duelov KHL pred prestávkou sme boli svedkami naozaj zaujímavého gólu. Postaral sa oň hokejista Kazane Vladimir Tkachyov.

V ruskej juniorke padol neuveriteľný gól:...

20-ročný ruský útočník Stanislav Shepitko sa v ruskej juniorke MHL postaral o parádny hokejový moment. Pozrite si jeho hokejovú lahôdku s hokejkou medzi nohami v stretnutí medzi jeho Dynamom St. Petersburg a Amurskie Tigry.

Slovanista Andrej Šťastný v bitke zložil...

Pozrite si zaujímavý pästný súboj z posledného zápasu Slovana na ľade Dinama Minsk. Útočník belasých Andrej Šťastný neváhal a po tvrdom zákroku na Garbutta sa pustil do Dmitri Korobova.