Hokej NHL

NHL / pred 23 hodinami

Patrik Rybár prehovoril o prestupe do...

Včera večer sa oficiálne upiekol životný prestup slovenského brankára Patrika Rybára do NHL. 24-ročný reprezentant Slovenska sa stal posilou Detroitu Red Wings.

NHL / pred týždňom

Tomáš Tatar sa vrátil do zostavy...

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa konečne vrátil do zostavy Vegas v play-off sérii NHL s Winnipegom. Dubnický rodák sa hneď aj prezentoval gólom. Pozrite si jeho otváraci gól duelu.

NHL / pred 2 týždňami

Fantastický semafór Marc-Andre Fleuryho v predĺžení....

Nielen efektívny ale aj nesmierne dôležitý zákrok vytiahol brankár Vegas Marc-Andre Fleury. Pozrite si jeho fantastický semafór z predĺženia duelu Play-Off proti San Jose. Golden Knight o niekoľko minút rozhodli o ich triumfe.

NHL / pred 3 týždňami

Obranca Bostonu o tom, čo nakoplo...

Mladý obranca Bostonu Bruins Matt Grzelcyk to povedal pekne od srdca. V rozhodujúcom 7. zápase prehrávali Medvede s Torontom pred poslednou tretinou 3:4. V záverečnej 20-minútovke však nastrielali 4 góly a postupili tak ďalej.

NHL / pred mesiacom

Peter Cehlárik prvou hviezdou v Play-Off...

Mladý slovenský útočník Peter Cehlárik bol ústrednou postavou pri nočnom triumfe Providence Bruins v Play-Off AHL nad Lehigh Valley Phantoms. Pozrite si dva pohotové góly v podaní rodáka zo Žiliny.