Futbal

Séria A / pred 19 hodinami

Prvý deň Cristiana Ronalda v Juventuse....

Juventus Turín zverejnil zábery z dnešného prvého dňa Cristiana Ronalda ako ich hráča. Nechýbala prehliadka štadióna, tréningových priestorov a tiež stretnutie s novými spoluhráčmi.

Séria A / pred 20 hodinami

Juventus predstavil Cristiana Ronalda: Ostatní v...

Juventus Turín na dnešnej tlačovke oficiálne predstavil Cristiana Ronalda ako novú posilu pred sezónou 2018/19. Za 33 ročného Portugalčana zaplatil taliansky majster cez 100 miliónov Eur. Pozrite si prvé slová bývalej hviezdy Realu Madrid.

MS vo Futbale 2018 / pred 22 hodinami

Belgicko a ich úžasný protiútok v...

Mohol to byť jeden z najkrajších zásahov na MS vo futbale 2018. Vychutnajte si úžasný protiútok Belgicka v semifinále s Anglickom. Gólu po bleskovej akcii zabránil parádnym zákrok brankár Pickford.
 

MS vo Futbale 2018 / pred dňom

Skromný Kante sa hanbil vypýtať od...

Možno trochu nenápadný, no N'Golo Kanté je jedným z hlavných faktorov úspechu Francúzska na MS 2018. Skromný chlapík sa dokonca hanbil od spoluhráčov zobrať trofej pre Majstrov Sveta. Nakoniec mu ju podal až Steven N'Zonzi, ktorý si to na trávniku všimol. Spoluhráči po ňom následne v šatni prespievali aj pesničku.

MS vo Futbale 2018 / pred dňom

Paul Pogba si s trofejou pre...

Čerstvý Majster Sveta vo futbale Paul Pogba to bude mať po návrate do Manchestru naozaj ťažké. Francúzska hviezda si včera večer v šatni s trofejou pre Majstrov Sveta robila srandu z Anglicka a ich sloganu. "It’s coming home!"

Slovensko / pred 2 dňami

Samuel Mráz strelil hetrik v prvom...

Najlepší strelec našej ligy z minulej sezóny Samuel Mráz sa parádnym spôsobom predviedol v drese talianskeho Empoli. 21-ročný útočník zaznamenal hetrik vo včerajšom prípravnom s Lampom.