Cristiano Ronaldo po prestupe do Juventus poslal krásny list fanúšikom Realu Madrid!

Primera Division

12 999 zobrazení

Cristiano Ronaldo po prestupe do Juventus poslal krásny list fanúšikom Realu Madrid!

Dnes sa oficiálne uskutočnil megaprestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu Turín.

Portugalčan smeruje do Talianska za 100 miliónov Eur. Kontrakt podpísal na 4 roky.

Pozrite si krásny dopis na rozlúčku, ktorý si Cristiano pripravil pre fanúšikov Bieleho baletu.

Roky, ktoré som strávil v Reale Madrid a v samotnom meste, boli pravdepodobne najlepšími rokmi môjho života.

Mám pocit ohromnej vďačnosti voči tomuto klubu, hre a mestu. Môžem im všetkým iba poďakovať za lásku a náklonnosť, ktorej sa mi od nich dostalo.

Domnievam sa však, že nastal čas otvoriť novú etapu v mojom živote, a preto som požiadal klub, aby akceptoval môj prestup. Cítim to tak a žiadam všetkých našich fanúšikov, aby ma pochopili.

Bolo to nádherných a unikatných 9 rokov. Pre mňa vzrušujúce obdobie, plné úvah, ale aj ťažké, pretože Real Madrid má vždy len tie najvyššie ciele. Ale veľmi dobre viem, že na to nikdy nezabudnem, že som tu pociťoval radosť jedinečným spôsobom.

Mal som úžasných spoluhráčov na ihrisku aj v kabíne, cítil som neuveriteľné teplo publika a spoločne sme vyhrali trikrát po sebe Ligu majstrov a štyrikrát sme v nej uspeli počas piatich rokov. Spokojný som aj s úspechmi na individuálnej úrovni, keďže som získal tri Zlaté kopačky a štyri Zlaté lopty. To všetko počas pôsobenia v tomto obrovskom a mimoriadnom klube.

Real Madrid si získal moje srdce a srdcia mojej rodiny, takže viac ako inokedy chcem vysloviť ďakujem. Ďakujem klubu, prezidentovi, riaditeľom, kolegom, technickému tímu, lekárom, fyzioterapeutom, všetkým pracovníkom. Bolo to neuveriteľné, robia všetko na maximum, venujú sa každému detailu.

Ďakujem ešte raz našim fanúšikom a ďakujem aj španielskemu futbalu. Počas týchto vzrušujúcich deviatich rokov som mal pred sebou skvelých hráčov. Im všetkým patrí môj rešpekt a uznanie.

Veľa som hodnotil a premýšľal, a viem, že nastal nový cyklus. Odchádzam, ale tento dres, tento znak a štadión Santiago Bernabéu budú vždy ako moje nech budem kdekoľvek.

Vďaka všetkým a samozrejme, ako som povedal prvýkrát na našom štadióne pred deviatimi rokmi: HALA MADRID!