Martin Réway sa chce u našich susedov znovu pokúsiť o reštart kariéry!

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Martin Réway sa chce u našich susedov znovu pokúsiť o reštart kariéry!

Mal našliapnuté na skvelú hokejovú kariéru v NHL, minimálne talentom. Vďaka zraneniam a problémom so srdcom sa však tento sen začal rozplývať.

Po krátkom pôsobení na farme Montrealu Canadiens a návrate do Európy nepresvedčil Martin Réway ani v Slovane Bratislava. V ďalšej sezóne prišiel predčasný koniec v Hradci Králové.

Následovalo niekoľko zápasov za domáci Dolný Kubín a odchod do 2. švédskej ligy. Za Tingsryds AIF vďaka zraneniu odohral znovu iba 10 zápasov.

Teraz sa však stále iba 24-ročný útočník cíti konečne na reálny reštart. Jeho cieľom je pôsobenie v českej lige.

Ten hlavný cieľ je hrať čo najviac zápasov. Čím viac, tým lepšie. Najmä verím, že sa mi vyhnú zranenia budem sa do toho stále viac dostávať. Mám síce ponuku zo Švédska, ale zameriavam sa na Česko.

Mám českého agenta, ten má lepšie kontakty tam. Skôr to teda bude Česko, alebo Švédsko. Ale nechcem robiť rozdiely, určite ak by bola dobrá slovenská ponuka, uvažoval by som o nej. Ale ten cieľ som pomenoval už skôr, potrebujem sezónu s veľa zápasmi.

Verím, že čím viac ich odohrám, tým skôr sa dostanem, alebo priblížim tam, kde som voľakedy bol. , reagoval Réway v rozhovore pre hokejportal.net.