Tipnite si na MS v hokeji a získajte 5 EUR zadarmo a bonus 999 EUR!

MS v Hokeji 2024

autor hetrik.sk

Tipnite si na MS v hokeji a získajte 5 EUR zadarmo a bonus 999 EUR!

Dlho očakávané MS v hokeji sú tu! Slováci síce vybehnú na ľad bez hráčov z NHL, no o to s väčšou dravosťou a bojovnosťou. Bude to však stačiť na hokejové veľmoci ako Rusko, Švédsko, či USA? 

Okrem nich budú v skupine A so Slovenskom domáci Nemci, ale aj rebríčkovo nižšie postavení, Lotyši, Dáni a Taliani. Práve s posledne menovanými sa Dravecký a spol. stretnú v prvom zápase. Zaplesajú srdcia slovenských fanúšikov hneď na úvod? Hokejovú akciu roka si spríjemnite s 5 EUR zadarmo na prvé stávky a k tomu využite vstupný bonus až 999 EUR!

MS 2017

Kolotoč pikantných súbojov už visí vo vzduchu a najväčšia tipérska komunita nezaháľa. Tipéri už majú svojich favoritov vybraných, o čom sa môžete presvedčiť aj vy v populárnej Tiket aréne! Práve z nej pochádza nálož borca barry77. Ten si jednoducho povedal, keď veríte, tak poriadne a na triumf Cígerovej družiny naložil rovnú tisícku. V prípade majstrovských osláv vyhrá luxusných 85 000 EUR! Skúsite to s ním? 

Naskočte do špeciálnych súťaží k MS v hokeji!

Počas MS si už tradične môžete v najväčšej tipérskej komunite odkrojiť zo skvelého balíka na tipovanie. Jeho výška je tentokrát až 80 000 EUR! Ako na to? Zapojte sa so štartom MS do Hokejového maratónu, v ktorom si stačí každý deň počas turnaja natipovať aspoň za 4 EUR a podiel je Váš!

Takisto celé majstrovstvá môžete hádať výsledky zápasov v Tipovačke. Zmeriate si svoje sily s Jánom Lašákom? Odmenu 40 000 EUR na tipovanie si rozdelí  až 1 000 najlepších tipérov!

Ešte nie ste súčasťou najväčšej tipérskej komunity? Užívajte si všetky tieto jedinečné výhody, pridajte sa TU a využite 5 EUR zadarmo na prvé stávky so vstupným bonusom až 999 EUR!