Vypadol Manchester City neprávom? V oboch zápasoch im rozhodca neuznal jasný gól! (VIDEO)

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Možno sa zdá, že si Liverpool s prehľadom poradil s Manchestrom City vo štvrťfinále Ligy Majstrov po výsledkoch 3:0 a 2:1.

Všetko však mohlo vyzerať úplne inak, keby rozhodcovia uznali dva regulárne góly práve pre City.

V prvom zápase na Anfielde v závere neuznali pre gól Saného pre ofsajd, ktorý nebol. Vo včerajšej odvete sa situácia opakovala. O ofsajd sa však nemohlo jednať, kedže sa lopty dotkol obranca Liverpoolu Milner.

Situáciu neuniesol cez polčas ani tréner Pep Guardiola, keď vynadal rozhodcom. Druhý polčas si odsedel iba na tribúne.

Povedal som im, že to bol jasný gól. Je rozdiel vyhrávať cez polčas 1:0 alebo 2:0... Je to rozdiel, keď bol Salah pri prvom góle v Liverpoole v ofsajde a Gabriel Jesus bol mimo ofsajdu a tam ho neuznali. To sú veci, ktoré ovplyvnia zápas. Gratulujem ale Liverpool k postupe. Je to top tím s top trénerom. , reagoval Guardiola po zápase.