Futbal Slovensko

Exportný gól 18 ročného mladíka zo Žiliny do siete Trnavy (VIDEO)
Slovensko

Exportný gól 18 ročného mladíka zo...

Trafil to naozaj nechytateľne. Iba 18 ročný talent zo Žiliny Martin Gomola a jeho gól z víkendového zápasu Juniorky do siete Spartaka Trnava. Šošoni nakoniec zdolali svojho súpera 2:0.

Slovensko / pred mesiacom

Syn Mareka Hamšíka strelil hetrik proti...

10 ročný syn Mareka Hamšíka Christian sa v dnešnom prvom ligovom kole žiakov medzi FK Jupie a MŠK Rimavská Sobota predviedol hetrikom. Hrdý otec sa s gólmi jeho synátora pochválil na Instagrame.

Boženík strelil dva góly za dve...

Mladý slovenský kanonier Róbert Boženík včera v prípravnom zápase Feyenoordu Rotterdam so Spartou Rotterdam (3:0) zaznamenal v prvom polčase dva góly behom dvoch minút.

Slovensko / pred 2 mesiacmi

Parádne góly Hamšíka a Weissa na...

Sú tomu už viac ako štyri roky, keď slovenská futbalová reprezentácia na Majstrovstvách Európy 2016 zdolala po krásnych góloch Mareka Hamšíka a Vladimíra Weissa súpera z Ruska 2:1.