Nahnevaný tréner Craig Ramsay čakal na hráčov po katastrofálnej 1. tretine: Je to neakceptovateľné!

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Zdroj: jojsport.joj.sk

Slovenskí hokejisti prehrali v piatkovom prípravnom zápase na domácej pôde v Trenčíne s Českom 2:4.

Zverenci trénera Craiga Ramsayho pritom prehrávali 0:3 už po úvodnej tretine. Tento úsek hry sa teda na štadióne Pavla Demitru ukázal ako rozhodujúci.

Po stretnutí predstúpil pred kameru práve kanadský kouč. Po katastrofálnom úvode sa rozhodol na svojich zverencov netradične čakať v šatni.

Prehrali sme si to v prvej tretine. Nie je príjemné vidieť, keď váš tím nie je pripravený. Myslel som, že sme pripravení.

Strácali sme veľa pukov a potom sme si neviedli príliš dobre. Bojovali sme, no v prvej tretine toho bolo naozaj veľa.

Cez prestávku som potom čakal na hráčov v šatni, čo naozaj nikdy nerobím a povedal som im: Viete dobre prečo som tu a nie je to dobrá vec.

Je to neakceptovateľné takto fungovať pred skvelou diváckou kulisou. Musíte to teraz zobrať do vlastných rúk. Treba sa venovať aj malým detailoch, držať puk a tvrdo pracovať.

Zajtra sa toho príliš nezmení. Mali sme oblečených všetkých hráčov, ktorí boli k dispozícii. Naši chlapci sú teraz trochu unavení, tak dúfam, že zabojujú, vyhlásil Craig Ramsay v rozhovore pre JOJ Šport.

Šancu na reparát budeme mať už v sobotu, keď Česko privítame v druhom zápase, tentoraz na štadióne v Bratislave.