Adrián Kaprálik do Slovana? Belasí údajne ponúkajú Žiline závratnú čiastku

Niké Liga 2024/25

autor hetrik.sk

Adrián Kaprálik do Slovana? Belasí údajne ponúkajú Žiline závratnú čiastku
Zdroj: Instagram/adrian_kap

ŠK Slovan Bratislava to s posilami počas letného prestupové obdobia myslí naozaj vážne. Belasí zatiaľ oficiálne predstavili prvé tri mená.

V novej sezóne uvidíme na Tehelnom poli reprezentačného krídelníka Róberta Maka, obrancu Jurija Medveděva a stredopoliara Juliusa Szökeho.


Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší aktuálne rokuje aj s ďalšími hráčmi. Jedným z nich má byť údajne aj Adrián Kaprálik.

Podľa informácií portálu Športweb je Slovan ochotný zaplatiť Žiline za mladého slovenského futbalistu takmer 2 milióny eur. K tomu by "Šošoni" získali aj 20% z prípadného ďalšieho predaja do zahraničia.

Ak by prišlo k dohode, jednalo by sa o najväčší transfer medzi dvoma slovenskými klubmi v histórii našej najvyššej súťaže.

21-ročný ofenzívny stredopoliar, ktorý strávil túto sezónu na hosťovaní v poľskom Górniku Zabrze, je údajne naklonený prestupu do tímu slovenského majstra, uvádza Sportweb v článku.

Rodák z Dolného Kubína je odchovancom MŠK Žilina, v drese ktorého odohral už viac ako 100 súťažných zápasov. Pod Dubňom má podpísaný kontrakt do leta 2026.

V ročníku 2023/24 strelil na hosťovaní v poľskej Ekstraklase 7 gólov. Taktiež patrí medzi kľúčových hráčov slovenskej reprezentácie do 21 rokov.