Ako dopadne šláger Bundesligy?

Bundesliga

autor hetrik.sk

Ako dopadne šláger Bundesligy?

Obnovený začiatok nemeckej Bundesligy zastihol Dortmund a Bayern vo výbornej forme, keď obaja ešte body nikomu nerozdali. Teraz však fanúšikov čaká jeden z najprestížnejších duelov tejto ligy – Der Klassiker. Kto sa bude tešiť z troch bodov? Budeme svedkami remízy? Na tieto otázky dostaneme odpovede už v utorok! Nórsky supertalent Haaland bude určite hladný po góloch, ale to aj poľský snajper Lewandowski. Kto z koho? Tipnite si, sledujte tento prestížny duel na TV Tipsport a ukážte sa aj v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Väčšina najväčšej tipérskej komunity je priklonená na stranu Bavorov. Tipér 12ivanivan11 však netipuje výsledok zápasu, ale že sa oba tímy aspoň raz presadia. „Dve ofenzívne družstvá proti sebe, to by malo znamenať, že sa gólovo presadí každé z nich. Taktiež možno zápas označiť ako stret dvoch výborných zakončovateľov, na jednej strane mladého talentu Haalanda a na strane druhej nestarnúceho Lewandoského. Predpokladám skórovanie oboch tímov," píše vo svojej analýze 12ivanivan11. Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!