Ako lákajú kluby z Fortuna Ligy fanúšikov? Jeden kebabom zadarmo, druhý finančnou odmenou

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Ako lákajú kluby z Fortuna Ligy fanúšikov? Jeden kebabom zadarmo, druhý finančnou odmenou

V úvodných troch jarných kolách Fortuna Ligy 2022/23 bola na našich štadiónoch priemerná návštevnosť od 1463 do 2071 divákov.

Z okolitých krajín ide o najnižšie číslo. Kluby z najvyššej súťaže sa tak snažia prilákať divákov aj trochu netradičným spôsobom.

MFK Skalica napríklad v spolupráci s miestnym občertvením ponúka fanúšikom kebab zadarmo.

Z fanúšika, partner klubu. Vďaka spolupráci s Abrakebabra si môžu naši fanúšikovia, ktorí si zakúpia a následne predložia 5€ lístok, vychutnať počas nasledujúceho týždňa 1+1 kebab ZDARMA.

Muki, majiteľ obľúbeného skalického stánku s jedlom, začal chodiť od leta na Fortuna ligové zápasy. A to bol moment, kedy sa stal fanúšikom MFK Skalica.

Aj za tu krátku dobu sa mu podarilo vybudovať taký vzťah ku klubu, že sa sám sa rozhodol, stať sa podporovateľom a partnerom klubu.

Veríme, že aj takéto lokálne partnerstva prinášajú obojstrannú spokojnosť a hlavne združujú fanúšikov MFK Skalica.

MFK Zemplín Michalovce ide vďaka neznámenu sponzorovi rozdávať peniaze.

TOTO SME TU EŠTE NEMALI. Na sobotňajšom zápase proti ViOnu budeme rozdávať peniaze!

A že na východe nič nie je. Jeden sponzor zo Zemplína, ktorý nechce byť menovaný sa rozhodol zatraktívniť zápas MFK Zemplín so Zlatými Moravcami.

Keďže má rad aj futbal a vie, že nás čaká dôležitý zápas, tak aj takýmto spôsobom by chcel prilákať futbalových fanúšikov na poriadny prvoligový futbal a vytvoriť tak skvelú atmosféru. 

Ako klub vítame jeho aktivitu. My jeho aktivitu ešte doplníme tak, že každý výherca si odnesie okrem jeho finančného príspevku aj náš bavlnený šál Zemplína.

Desať fanúšikov dostane po 30€, dvaja fanúšikovia po 50€ a jeden si odnesie rovných 100€! Toto nie je hoax, toto je realita. Toto sme tu fakt ešte nemali.

Foto: Facebook/MFK Zemplín Michalovce