Ako sa bude dariť Slovákom na domácom turnaji?

Slovensko Reprezentácia

Ako sa bude dariť Slovákom na domácom turnaji?

Príprava na májové majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia vo Švajčiarsku, sa dostáva do predfinálnej fázy. Slovenskí hokejisti sa na tradičnom Slovakia Cupe stretnú tentokrát v Poprade s reprezentáciou Bieloruska a olympijským výberom Ruska. Minulý ročník, ktorý sa uskutočnil v Bratislave, Slováci vyhrali. Vo štvrtok večer budú prvým súperom Slovenska Bielorusi. Podarí sa skúsenej zostave, v ktorej nebudú chýbať mená ako Haščák, Ďaloga, Čerešňák alebo Bakoš obhájiť minuloročný triumf? Tipnite si, všetky zápasy zo Slovakia Cupu sledujte naživo na TV Tipsport a zabojujte aj v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

V úvodnom zápase turnaja Slovensko – Bielorusko sú jasným favoritom domáci. Pri kurze 1,53 ich výhru na tikete majú piati zo šiestich tipérov. Napríklad na výhru Slovákov aspoň o tri góly je kurz 2,97. A čo si z bohatej kurzovej ponuky vyberiete vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!