Ako sa predvedú Hamšíkovci na ihrisku Juventusu?

Séria A

autor hetrik.sk

Ako sa predvedú Hamšíkovci na ihrisku Juventusu?

V Taliansku to vrie. Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť na duel úradujúceho šampióna proti vicemajstrovi! Momentálne najlepšie tímy na Apeninskom polostrove si zmerajú sily v sobotu večer v Turíne. Kto vyjde lepšie zo súboja Ronaldo vs. Hamšík? Pred šlágrom 7. kola si nenechajte ujsť tiež vybičované rímske derby AS proti Laziu. Všetky zápasy z prestížnej Serie A môžete sledovať naživo na TV Tipsport!

Vlani padol vo vzájomných stretnutiach Juventusu a Neapola zakaždým iba jeden gól, pričom z výhry sa radovali vždy hostia. Ako to dopadne tentokrát? „Juve začalo v lige skvelo. Futbalisti spod Vezuvu síce majú svoje kvality, ale neverím, že budú domácich trápiť. Zverenci trénera Allegriho v poslednom spoločnom súboji prehrali gólom z 90. minúty, ale tento rok sú ešte silnejší a svojho konkurenta na domácom štadióne porazia,“ napísal v analýze k tipu v kurze 1,82 tipér nikolakoloma. Súhlasíte s ním?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!