Aktuálne informácie o prestupe Mareka Hamšíka z Neapola do Číny

Séria A

autor hetrik.sk

Aktuálne informácie o prestupe Mareka Hamšíka z Neapola do Číny

Ešte včera sa zdalo byť o všetkom definitívne rozhodnuté. Marek Hamšík sa rozlúčil so spoluhráčmi a mal namierené do Madridu, kde bola pripravená lekárska prehliadka pred prestupom do Číny.

Vedenie Neapola však oficiálne pozastavilo rokovania, kedže klub Dalian Yifang nesplnil pôvodnú dohodu o priamom prestupe v hodnote 20 miliónov Eur.

Ako teda vyzerá celá situácia dnes? Marek Hamšík sa nezúčastnil tréningu Neapola a nemal by byť k dispozícii ani na zápas proti Fiorentine. K takejto dohode sa mali prísť medzi oboma stranami.

TIP: Všetky zápasy talianskej Serie A môžete teraz sledovať zadarmo na TV Tipsport.

Včerajšie vyhlásenie Neapolu sa dá chápať rôzne. Číňania pravdepodobne nevedeli že rokujú s finančne dobre zabezpečeným klubom ktorý si môže diktovať podmienky.

Prezident Neapola dal Marekovi slovo že mu umožní odísť do Číny ak budú splnené podmienky Neapolu. Tieto podmienky neboli splnené a tak má plné právo povedať nie. 

Všetko by sa malo definitívne vyjasniť na budúci týždeň. Marek zatiaľ nebude k dispozícii proti Fiorentine a ak sa kluby medzi sebou nakoniec nedohodnú Marek to bude plne rešpektovať a nebude mať žiadny problém s pokračovaním v Neapole. , povedal pre Radio CRC právnik Mareka Hamšíka Fabio Marrucco. (ssc-napoli.eu)