Americký brankár Banskej Bystrice odhalený. Totálne nešportové gesto počas Winter Classic! (VIDEO)

Tipos Extraliga

Americký brankár Banskej Bystrice odhalený. Totálne nešportové gesto počas Winter Classic! (VIDEO)

Historicky prvé slovenské Winter Classic alebo tiež zápas pod holým nebom je už minulosťou.

V Banskej Bystrici sa z triumfu tešili hostia zo Zvolena. Pozrite si však jeden totálne nešportový moment, ktorý sa zverejnil až pred pár dňami.

Postaral sa oň domáci brankár Stephon Williams. Ten úmyselne posunul svoju bránku a Zvolenu tak následný gól nebol uznaný.

TIP: Všetky zápasy z Tipsport Ligy môžete teraz sledovať v HD kvalite úplne zadarmo na TV Tipsport a to aj cez váš PC alebo mobil.

Napriek tomu, že sme v novodobom, historicky prvom slovenskom Winter Classic zápase zvíťazili, po zápase v nás zostala akási pachuť a podozrenie na nie fér vedený zápas. 

V hlavách nám vŕtalo viac sporných momentov, ale najmä neuznaný štvrtý gól. Hneď v pondelok sme sa od videorozhodcu stretnutia dožadovali záznamu situácie pred naším štvrtým gólom, ktorý nebol uznaný pre posunutie bránky.

Chceli sme zistiť, ako k posunutiu bránky došlo. Bránkové kamery boli súčasťou zabezpečenia hracej plochy a neboli v réžii domáceho družstva, preto sme požiadali pána Lintnera, aby nám záznam zabezpečil. 

Dni utekali a my sme už prestávali veriť, že sa dozvieme pravdu. To však nebol jediný moment, na ktorý sme chceli poukázať. Aby sme stihli lehotu 72 hodín, sťažnosť sme dali aj bez zdokumentovania tohto momentu. 

Až v piatok nám prišiel záznam, o ktorý sa chceme s Vami, našimi fanúšikmi, podeliť. Ostatné nami zdokumentované časti sťažnosti nechceme zverejňovať, pretože to nepovažujeme za správne. Takže, nech sa páči... , napísal Zvolen v popise pod videou na Youtube.