Arsenal na pôde vedúcich kohútov? Nemá šancu!

Premier League

Arsenal na pôde vedúcich kohútov? Nemá šancu!

Arsenal sa v tejto sezóne Premier League trápi. Zase… Z predchádzajúcich troch ligových duelov získal jediný bod za bezgólovú remízu na pôde Leedsu. Nie je sa čo čudovať, že mu po desiatich kolách patrila až nelichotivá 14. priečka (4–1–5). To Tottenham, ktorý svojho mestského rivala v ostro sledovanom londýnskom derby bude teraz hostiť, ja na tom výrazne lepšie. S 21 bodmi vedie tabuľku vďaka lepšiemu skóre pred Liverpoolom. Dá doma dole aj gunners? Rozhodnite na tiketoch, užite si stretnutie prostredníctvom rádia s českým komentárom a zabodujte v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov sa v drvivej väčšine spolieha na triumf domácich. Palosark o tom nepochybuje taktiež a poslal do hry kurz 1,97: „V Premier League ma oslovila stávka na kohútov, ktorí sú na tom s bilanciou 6–3–1 a skóre 21:9 zo všetkých najlepšie. Naposledy doma porazili Manchester City 2:0. Kanonierom sa vôbec nedarí tak, ako si predstavovali. V minulej sezóne rupli na ihrisku svojho soka 1:2 a podobný výsledok očakávam aj tentokrát,“ uvádza palosark.

Súhlasíte s ním? Natipujte si!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!