Atléti proti blues: Španielsky celok s triumfom?

Liga Majstrov

Atléti proti blues: Španielsky celok s triumfom?

Do osemfinále Ligy majstrov sa pozrie aj španielsky zástupca Atlético, ktoré si to rozdá s anglickou Chelsea. Madridský celok sa v posledných dvoch zápasoch príliš neukázal, svoj komfortný ligový náskok začína strácať, keď s Levante remizoval a dokonca raz prehral (1:1, 0:2). Blues sú na tom celkom opačne, po nepresvedčivých výsledkoch sa ich motor znova rozbehol a osem zápolení po sebe nenašli premožiteľa (šesť triumfov a dve remízy). Čo myslíte, ktorý z mančaftov odštartuje vyraďovacie kolo milionárskej súťaže s väčšou noblesou? Natipujte si a poslúchajte duel prostredníctvom rádia s  komentárom!

Toto meranie síl sa vinou reštrikcií ohľadom koronavírusu neodohrá na štadióne Atlética, ale jeho dejiskom bude svätostánok v rumunskej Bukurešti.

Ako to vidia tipéri?

Maratres999 napríklad v prvom stretnutí tohto vyraďovacieho kola počíta s tým, že sa obe mužstvá rozídu zmierlivo (kurz 3,09): „Faktom je, že ide o prvý zápas, kedy väčšina tímov neriskuje a hlavne nechce stratiť.“

JirkaF sa s kurzom 1,77 prikláňa viac na stranu družiny kouča Diega Simeoneho (triumf bez remízy): „Celok z Madridu to nebude mať jednoduché, ale neverím, že s Chelsea prehrá. Priznávam sa, že sa spolieham na strelecké umenie Luisa Suáreza,“ uvádza vo svojej prešpikovanej analýze, ku ktorej priložil aj video.

Ku ktorej strane sa prikloníte vy?

Odpáľte to na tiketoch a tipujte i naživo!

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!