Barca mieri do Madridu! Ako to dopadne?

Primera Division

Barca mieri do Madridu! Ako to dopadne?

Španielska La Liga žije opäť veľkým šlágrom. Vedúca Barcelona si to rozdá s Atléticom Madrid, ktoré v posledných sezónach dokázalo gigantom podkúriť. Po dvanástich kolách strácali atléti na Kataláncov z tretieho miesta len bod. Čo ponúkne vzájomné meranie síl? Tipnite si a priamy prenos sledujte naživo na TV Tipsport!

Ako to vidí najväčšia tipérska komunita?

Viac ako polovica tipérov favorizuje v tomto stretnutí hosťujúcu Barcelonu, na ktorej víťazstvo vypísali bookmakeri kurzovú hodnotu 2,34. Najtipovanejšou príležitosťou medzi komunitou je neprehra Blaugranas (kurz 1,39). Ako to vidíte vy?

Sased očakáva minimálne dva góly v druhom polčase pri kurze 2,36. „Dá sa očakávať, že prvé dejstvo bude z oboch strán opatrné. Obraz hry sa zmení vo chvíli, keď padne gól. Barca je tento rok v útoku skvelá. V 12 stretnutiach dala už 34 gólov, pričom väčšinu z nich vsietila práve až po zmene strán.“ uvádza v analýze sased.

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite, natipujte si svoje prvé stávky za 15 EUR zadarmo a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!