Bitka gigantov: Barca vs. PSG! Ďalšia kanonáda?

Liga Majstrov

Bitka gigantov: Barca vs. PSG! Ďalšia kanonáda?

Hneď v prvom jarnom kole Ligy majstrov skončí jeden z veľkých favoritov súťaže. Žreb totiž proti sebe postavil Barcelonu a Paris Saint-Germain. Obaja súperi sa v milionárskej súťaži stretli naposledy v roku 2017 a išlo o nesmierne napínavú konfrontáciu. V Paríži zvíťazili domáci 4:0 a čakalo sa, že o postupujúcom je rozhodnuté. Lenže, na Camp Nou Barca svojho soka rozstrieľala 6:1 a išla tak ďalej. Ako dopadne nadchádzajúci súboj? Natipujte si, počúvajte zápolenie prostredníctvom rádia s komentárom a tipujte aj live!

Ako to vidia tipéri?

Napríklad orbit85 vo svojej analýze prognózuje neprehru francúzskeho celku s kurzom 1,83: "PSG je vo veľkej forme. Z posledných ôsmich zápasov dokázalo sedemkrát zvíťaziť. Chápem, že absencie Neymara a Di Maríu sú pre parížsky celok stratou, ale napriek tomu má jeho káder veľkú silu. Stačí spomenúť niekoľko mien ako Mbappé, Draxler, Icardi, Marquinhos či Navas. Čo post, to svetová extratrieda. Navyše, pod skvelým stratégom Mauriciom Pochettinom.“

Súhlasíte s ním?

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!