Blaugranas v Prahe! Zastaví Slavia Messiho a spol.?

Liga Majstrov

Blaugranas v Prahe! Zastaví Slavia Messiho a spol.?

Zápas dekády pre pražskú Slaviu je tu. "Sešívaných" čaká na vypredanom štadióne Eden boj proti FC Barcelone. Lionel Messi, Luis Suárez, Sergio Busquets, Gerard Piqué a ďalšie hviezdy sa môžu predstaviť na pažite v Prahe-Vršovicích. Ako takej sile čeliť? To je otázka pre kouča Jindřicha Trpišovského. Na San Sire proti Interu brali "sešívaní" bod za remízu 1:1 a neboli ďaleko od výhry, keďže Inter vyrovnal až v 2 minúte nadstaveného času. Slušný výkon predviedli aj napriek porážke 0:2 proti Dortmundu. Ako dopadne ich stret s Kataláncami? Tí v prvom zápase v Dortmunde uhrali bod za bezgólovú remízu a neskôr porazili vďaka dvoma zásahom Luisa Suáreza Inter na domácej pôde 2:1. Bude uruguajský postrach páliť presne aj proti Pražanom? Tipnite si a duel Ligy majstrov si spríjemnite výhrou v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita ukázala v tomto zápase jednoznačne, 99 % verí Barce s kurzom 1,43. Výhru Slavie s kurzom 7,25 tipuje zvyšné percento, na remízu s kurzom 4,98 neukázal takmer nikto.

„Pred mesiacom som mal možnosť pozrieť si osobne duel Barcelona - Villarreal. Domáci vyhrali 2:1, ale žiadna idylka to od nich nebola. Hovoril som si, že Slavia by ich pokojne v Prahe mohla obrať o body. Ale od tej doby už Blaugranas zasa fungujú. Hladký triumf nad Sevillou a víťazstvo v Eibare. Hlavne ale bolo odložené El Clásico, takže je viacmenej jasné, že Valverde postaví najsilnejšiu možnú zostavu. "Červenobílí" sú síce v laufe, ale Barca je stále úplne niekde inde. Vzhľadom k tomu, že skupina je pomerne vyrovnaná, tak nehrozí ani žiadne podcenenie zápasu zo strany katalánskeho favorita,“ uvádza dôvody svojho tipu na španielskeho majstra Koubes74 v analýze. Zruší mu Slavia vklad vo výške 390 EUR?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!