Bleskovka FC Polissja Žytomyr bude hrať Konferenčnú ligu na štadióne v Prešove

Redakcia
Autor: Redakcia
17. 07. 2025 - 09:55
Zdieľať:

Správu už ukrajinský tím oficiálne potvrdil. Pôvodne mal hrať v Košiciach. V rovnakom termíne ale nakoniec čaká európsky zápas aj na domáci tím, ktorý v súťaži nahradí Dunajskú Stredu.

Žytomyr nastúpi v Prešove 24. júla proti lepšiemu z dvojice: Borac Banja Luka (Bosna a Hercegovina) / FC Santa Coloma (Andorra).

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.