Na kongrese IIHF v Bratislave rozhodli, že našu kvalifikačnú skupinu o ZOH 2022 odohráme doma.
25. 05. 2019 - 10:46
Našim súperom bude Rakúsko, Bielorusko a úspešný tím z 3. eliminačného kola. 🏒🏒🏒🇸🇰🇸🇰🇸🇰 Taktiež sa potvrdili ďalšie svetové šampionáty.
2020 - Zürich a Lausanne (Švajčiarsko)
2021 - Minsk a Riga (Bielorusko a Lotyšsko)
2022 - Tampere a Helsinki (Fínsko)
2023 - Petrohrad (Rusko)
2024 - Praha a Ostrava (Česká republika)
2025 - Švédsko a Dánsko
Páčil sa Vám tento článok?
Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.