Bleskovka Na kongrese IIHF v Bratislave rozhodli, že našu kvalifikačnú skupinu o ZOH 2022 odohráme doma.

Redakcia
Autor: Redakcia
25. 05. 2019 - 10:46
Zdieľať:

Našim súperom bude Rakúsko, Bielorusko a úspešný tím z 3. eliminačného kola. 🏒🏒🏒🇸🇰🇸🇰🇸🇰 Taktiež sa potvrdili ďalšie svetové šampionáty.

2020 - Zürich a Lausanne (Švajčiarsko)

2021 - Minsk a Riga (Bielorusko a Lotyšsko)

2022 - Tampere a Helsinki (Fínsko)

2023 - Petrohrad (Rusko)

2024 - Praha a Ostrava (Česká republika)

2025 - Švédsko a Dánsko

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.