Bleskovka Návrh UEFA na dohratie Ligy Majstrov: Hralo by sa behom dvoch týždňov v Auguste od štvrťfinále na jeden zápas. Neutrálne ihrisko a bez divákov. (AS)

Redakcia
Autor: Redakcia
14. 04. 2020 - 10:12
Zdieľať:

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.