Návrh UEFA na dohratie Ligy Majstrov: Hralo by sa behom dvoch týždňov v Auguste od štvrťfinále na jeden zápas. Neutrálne ihrisko a bez divákov. (AS)
14. 04. 2020 - 10:12
ICYMI: UEFA's August #ChampionsLeague proposalhttps://t.co/XzRCcFeKUZ
— AS English @ 🏡 (@English_AS) April 14, 2020
Páčil sa Vám tento článok?
Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.