Pod fanúšikmi Vitesse sa prepadla tribúna
18. 10. 2021 - 11:42
Fanúšikovia holandského Vitesse, kde pôsobí aj náš reprezentant Matúš Bero sa prepadli na tribúne pri oslave triumfu na ihrisku Nijmegenu. Našťastie sa nikomu nič nestalo. 😮😮😮
A stand full of Vitesse fans collapsed while they celebrated their victory today.
— ESPN FC (@ESPNFC) October 17, 2021
Thankfully there were no reported injuries 🙏 pic.twitter.com/kYXJh2UBsP
Páčil sa Vám tento článok?
Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.