Bleskovka Pod fanúšikmi Vitesse sa prepadla tribúna

Redakcia
Autor: Redakcia
18. 10. 2021 - 11:42
Zdieľať:

Fanúšikovia holandského Vitesse, kde pôsobí aj náš reprezentant Matúš Bero sa prepadli na tribúne pri oslave triumfu na ihrisku Nijmegenu. Našťastie sa nikomu nič nestalo. 😮😮😮

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.