Všetkých 10 tímov z Južnej Ameriky sa pripojí do Ligy Národov od 2024. Zápasy sa budú hrať v Európe (ESPN). 🧐🧐🧐
17. 12. 2021 - 12:58
🚨🚨 All 10 South American nations are planned to join the UEFA Nations League when the competition renews in 2024.
— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) December 17, 2021
CONMEBOL and UEFA have agreed that all matches will still be played in EUROPE.
(Source: ESPN)
Páčil sa Vám tento článok?
Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.