Zlatan Ibrahimovič vo svojej autobiografii o ročnom pôsobení v Barcelone pod Guardiolom. 😅😅😅
10. 11. 2020 - 20:49
🎙️"Keď kupujete mňa, tak kupujete Ferrari. Takže potom do neho tankujete premium palivo, idete na diaľnicu a idete na podlahu. Guardiola dal do toho naftu a išiel sa motať po dedine. Ak je to čo chcel, tak si mal radšej kúpiť Fiat." 🎙️
Páčil sa Vám tento článok?
Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.