Boris Valábik nakoniec smeruje na MS do Česka. Slovenskí fanúšikovia však budú mať smolu

MS v Hokeji 2024

autor hetrik.sk

Boris Valábik nakoniec smeruje na MS do Česka. Slovenskí fanúšikovia však budú mať smolu
Zdroj: rtvs.sk

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 budú pre slovenského diváka trochu iné. Zápasy našich reprezentantov bude premiérovo vysielať televízia JOJ, ktorá získala práva na najbližších päť sezón.

Po dlhých rokoch tak bude ostro sledovaný svetový šampión chýbať na obrazovkách RTVS. Jedným z hokejových expertov práve vo verejnoprávnej TV bol aj Boris Valábik.


Bývalého obrancu so skúsenosťami z NHL minimálne tento rok slovenskí fanúšikovia v prestávkovom štúdiu neuvidia.

Výkony našich reprezentantov budú tentoraz priamo v Ostrave rozoberať mená ako Jozef Stümpel, Ladislav Nagy, Branko Radivojevič, Rastislav Pavlikovský, Vladimír Vůjtek, Michal Hudec či Vladimír Országh.

Boris Valábik dostane šancu u našich susedov v Česku. Športový kanál ČT sport však už koncom marca skončil u všetkých slovenských operátorov. Stalo sa tak na žiadosť Českej televízie.


Tento rok na MS v hokeji nebudem v prestávkovom štúdiu na JOJ šport. Veľmi sa ale teším z prejavenej dôvery Roberta Zárubu a na MS v hokeji budem v Ostrave s Českou televíziou v štúdiu ČT sport, napísal 38-ročný rodák z Nitry na Instagrame.

MS 2024 začínajú už v piatok 10. mája. Na zverencov trénera Craiga Ramsayho čaká v rovnaký deň prvý zápas proti Nemecku. Duel B-skupiny štartuje na ľade v Ostravar aréna od 16.20h.