Boris Valábik vysmial novinára z Denníka N. Použil na to nováčikovské kolečko Nemca v NHL

NHL

autor hetrik.sk

Boris Valábik vysmial novinára z Denníka N. Použil na to nováčikovské kolečko Nemca v NHL
Zdroj: Instagram/borisvalabik, njdevils

Bývalý slovenský hokejista Boris Valábik sa rozhodol vrátiť k téme, ktorá rezonovala v médiách ešte začiatkom októbra.

V podcaste Boris a Brambor mal spolu s hosťom Miroslavom Šatanom zľahčovať šikanu. Išlo o reakciu na príchod útočníka Mitchella Millera do Liptovského Mikuláša. Kontroverzný Američan sa dopustil práve šikanovania spolužiaka na základnej škole.


Vlna kritiky sa na Valábika vzniesla predovšetkým v Denníku N, ktorý napísal článok: Šatan, Gáborík a Valábik spomínali na staré zlaté časy, keď šikana zoceľovala

Boris Valábik si rypol do novinára, keď ako príklad uviedol nováčikovské kolečko Šimona Nemca pri nočnom debute v NHL

Aj Šimon si užil svoje sólo pred tisíckami fanúšikov, ako každý nováčik. Nebolo to príjemné pre nikoho z náš, tak čakám, či novinár Michal Červený z Denníka N bude vidieť šikanu aj v tomto...

Podľa štandardov, ktoré on sám vytvoril a tlačil, by určite teraz nemal zostať ticho. Na rozdiel od.. Ja by som radšej upriamil pozornosť na skutočnú šikanu na školách. Tam treba naozaj a skutočne pomáhať. Nie len písať.

Som pripravený pomôcť, "to do my part", tak, ako som to robil už ako 17ročný v kanadskej juniorke a pokračoval celú svoju kariéru, pokiaľ menovaný ešte len opisoval od spolužiaka v škole #KECISÚNAJĽAHŠIE, napísal Valábik na Instagrame.