Bude Dávid Strelec k dispozícii na zápas s Maccabi Haifa? Tréner Weiss st. reaguje

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Bude Dávid Strelec k dispozícii na zápas s Maccabi Haifa? Tréner Weiss st. reaguje

Už v stredu nastúpia futbalisti ŠK Slovan Bratislava na úvodný duel 3. predkola Ligy Majstrov doma proti Maccabi Haifa.

Zatiaľ stále nie oficiálne potvrdená účasť navrátilca v tíme Dávida Strelca. K téme na dnešnej tlačovke reagoval tréner belasých Vladimír Weiss starší.


Z našej strany je všetko urobené, čaká sa len na podpis Spezie. Jeden podpis, jeden mail a všetko je vybavené. Kluby sú dohodnuté, s hráčom sme dohodnutí, všetko je dohodnuté.

Čaká sa už iba na podpis majiteľa Spezie, ktorý žije v Amerike a to je všetko. Veríme, že sa to do polnoci vybaví, na to máme čas. Strelec je tu, no nemôže oficiálne trénovať. Verím, že ten podpis dnes bude.

Verím, že bude dobrou posilou. Poznáme ho, samozrejme herná prax, ale verím, že do toho príde rýchlo a bude dávať góly a že si navzájom pomôžeme.


Nebál by som sa ho postaviť, ak bude k dispozícii. Ak to stihneme do šiestej, môže potom trénovať. Sebavedomie určite nestratil, pretože on má dobrú povahu na futbal.

Nie je trémista, vie hrať futbal. To čo sa musí naučiť je, že musí byť disciplinovanejší a musí svoj talent od boha pretavil do moderného futbalu.

Preto sa asi nepresadil v Spezii, kde dostal menej priestoru. Jeho sebadisciplína na ihrisku musí byť väčšia. Verím, že bude dávať góly v lige a pomôže nám už aj zajtra.

Foto: Youtube/ŠK Slovan Bratislava