Bude mať gesto Vladimíra Weissa ml. z osláv titulu dohru? Disciplinárna komisia SFZ reaguje

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Bude mať gesto Vladimíra Weissa ml. z osláv titulu dohru? Disciplinárna komisia SFZ reaguje

Kapitán Slovana Bratislava Vladimír Weiss mladší si počas osláv ligového titulu z minulého víkendu na pódiu pred štadiónom neodpustil vulgárnu poznámku smerom k rivalovi Spartaku Trnava.



Škrťo, mám ťa veľmi rád a veľmi si ťa vážim, ale tu je tvoja odpoveď: Je*ať Trnavu, tu ku*vu je*ať Trnavu, odkázal 33-ročný reprezentant Martinovi Škrtelovi, ktorý pred rokom pri lúčení s kariérou urobil niečo podobné.

Vladimíra Weissa ml. za jeho gesto už rieši disciplinárna komisia SFZ

Vladimír Weiss (1184657 / ŠK Slovan Bratislava / Fortuna liga). Na základe audiovizuálnych záznamov, zverejnených prostredníctvom masovokomunikačných prostriedkov a vlastných zistení, žiada menovaného o stanovisko k verbálnym prejavom, obsahujúcim vulgarizmy voči súperovi, zverejnených na sociálnych sieťach, do 31.5.2023, píše sa v úradnej správe DK SFZ.


ŠK Slovan Bratislava zároveň dostal finančnú pokutu vo výške 5 tisíc eur za posledný ligový duel s Podbrezovou.

Vulgárne pokriky na adresu súpera, prejavy hanobiace príslušnosť k národnosti, použitie pyrotechniky, vhadzovanie papierových predmetov na hraciu plochu, s následkom prerušenia stretnutia a hromadné vniknutie divákov na HP pred ukončením stretnutia, nedostatočnú US (umožnenie vnesenia pyrotechniky).

Foto: Facebook/ŠK Slovan Bratislava, Instagram/futbalova.lopata