Bývalý skvelý obranca NHL sa v kanadskej televízii ostro pustil do Zdena Cháru

NHL

autor hetrik.sk

Bývalý skvelý obranca NHL sa v kanadskej televízii ostro pustil do Zdena Cháru

Dlhoročná opora Vancouveru Canucks Kevin Bieksa sa rozhodol ostro skritizovať už bývalého slovenského hokejistu Zdena Cháru.

41-ročný Kanaďan v televíznej show "Hockey Night in Canada" reagoval na slová trenčianskeho rodáka z nedávneho podcastu "Games With Names".

Chára v ňom spomína na historku z finálovej série play-off NHL, keď mali práve hráči Vancouveru už pred zápasom nacvičovať preberanie Stanley Cupu.

Po úvodných dvoch prehrách vo Vancouveri sme videli ich hráčov prichádzať na ľad TD Garden a potom si nacvičovali, ako si budú podávať Stanley Cup.

Vtedy sme si povedali, že to nemôžeme dopustiť a to nás nabudilo.

Boston v sedemzápasovej bitke zdolal Vancouver, ktorého súčasťou bol práve spomínaný Kevin Bieksa.

Jedna z najhlúpejších vecí, aké sme kedy počuli. A to všetci pracujeme s Elliottom Friedmanom (kanadský novinár). To asi hovorí za všetko...

Logisticky je to predsa nemožné. Všetko okolo finále je ostro sledované. Určite by o tom niekto informoval alebo mal video.

Najskôr som bol trochu nahnevaný, pretože je to trochu útok na náš charakter ako tímu a organizácie, ale aj na našu skupinu lídrov.

Myslieť si od takého človeka ako Chára, že by sme dovolili, aby sa niečo také stalo je sklamaním.

Očakávali by ste možno trochu viac vzájomného rešpektu, že nebude rozširovať príbeh bez toho, aby si ho overil alebo videli na vlastné oči.

V tomto môžem poveda iba toľko, že som z neho naozaj sklamaný, reagoval v show Kevin Bieksa.

Foto: Twitter/Sportsnet