Čaká nás prestížny All Star zápas proti výberu českej ligy. Richard Lintner dnes prezradil detaily! (VIDEO)

Tipsport Liga

867 zobrazení

Čaká nás prestížny All Star zápas proti výberu českej ligy. Richard Lintner dnes prezradil detaily! (VIDEO)

Po úspechu s All Star zápasom v minulej sezóne prišiel Richard Lintner s ďalším nápadom, ktorý sa zapáčil aj u našich susedov.

Na dnešnej tlačovke spoločne oznámili zápas hviezd, ktorý sa uskutoční v Bratislave. Stretne sa v ňom výber Tipsport Ligy, českej, nemeckej a EBEL ligy.

Prvý ročník tejto akcie sa uskutoční na Slovensku a to 17. februára 2018. Vstupenky budú v rozmedzí od 15 do 30 eur. Hráči odohrajú turnaj 3 na 3 každý s každým, zápasy potrvajú 2x15 minút a každé mužstvo bude mať 12 korčuliarov a dvoch brankárov.

Veľmi sa mi páčila úroveň a energia All Star víkendu v Poprade, aj preto som našu debatu preniesol na zasadnutie organizácie Hockey Europe počas majstrovstiev sveta v Kolíne nad Rýnom. , reagoval šéf českej ligy Jozef Řezníček.

All Star akcie môžu byť vydarené len vtedy, ak do exhibície hráči dajú aj obrovské nasadenie a nezlomnú vôľu zvíťaziť. Myslím si, že o toto sa skutočne nemusíme báť, pretože tak ako medzi sebou radi súperia Česi a Slováci, takisto spoločne radi súperia Rakúšania a Nemci.

Z geografického hľadiska a pohľadu zdravej rivality nám optimálne vyšla spolupráca našich štyroch líg a osobne verím, že si fanúšikovia kvalitného hokeja skutočne vychutnajú túto mimoriadnu exhibíciu. , vyhlásil šéf EBEL ligy Christian Feichtinger.