Čavrič s najväčšou pravdepodobnosťou končí v Slovane. Kmotrík potvrdil rokovania s Polievkom

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Čavrič s najväčšou pravdepodobnosťou končí v Slovane. Kmotrík potvrdil rokovania s Polievkom
Zdroj: Instagram/robcopolievka_17, ivankmotrik, cavric77

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava odštartovali 10. januára zimnú prípravu pred náročnou jarnou časťou sezóny 2023/24. V druhej polovici mesiaca vycestujú na sústredenie do Kataru.

Na zverencov trénera Vladimíra Weissa staršieho čaká obhajoba ligového titulu a tiež prestížne play-off Európskej konferenčnej ligy UEFA so Sturmom Graz.


Slovenský majster tak intenzívne pracuje na príchode nových posíl, niekoľko hráčov však aj klub opustí.

Azda najväčšou témou je budúcnosť srbského útočníka Aleksandara Čavriča

Podľa najnovších informácií zrejme Slovan Bratislava definitívne opustí. Takmer vylúčený je príchod gruzínskeho záložníka Giorgi Čakvetadzeho.

Evidujeme záujem o našich hráčov. Máme štyri ponuky na štyroch hráčov. Prebiehajú rokovania v príchodoch aj odchodoch.

O Čavriča je veľký záujem z viacerých klubov. Do konca týždňa by sme chceli mať všetky veci uzavreté. Záujem je z Číny, Japonska a aj okolitých krajín.

Situácia je už o niečo horúcejšia. Ponuka, ktorú dostal je zaujímavá pre obe strany. Vidím to tak, že s najväčšou pravdepodobnosťou odíde. Najbližšie dni rozhodnú.

Ďalším hráčom je Lucas Lovat, ktorému končí kontrakt v lete. Rokujeme o predľžení a tiež so záujemncami o jeho prestup.

V prípade Čakvetadzeho je tá situácia náročná, skôr je to v rovine snov a túžob. Nie je to moc reálne, rokovania prebiehali. Stanovisko klubu je negatívne a chce si ho podržať do konca sezóny, vyhlásil na stredajšej tlačovke generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml.


Slovan pracuje na príchode reprezentačného útočníka Roberta Polievku

Rokovania prebiehajú a je to jedna z alternatívnych posíl, ktorá by do klubu mohla prísť. Aj včera boli rokovania, prebehli však neúspešne. Dnes budú pokračovať a uvidíme, ako to dopadne. Robo k nám veľmi chce ísť, všetci to dobre vieme.

Je reprezentant a dlhodobo podáva kvalitné výkony. Aj ekonomika však musí zohrávať úlohu. My ako klub vieme vzhľadom na jeho vek a kvalitu mať limit, cez ktorý nemôžeme ísť. Táto téma sa uzavrie v priebehu dvoch dní, ťahá sa to už dlho.

My chceme, Robo chce, jeho agent chce. Nevieme sa však dohodnúť s Banskou Bystricou, čo samozrejme rešpektujem, že to je ich najlepší hráč, dodal Kmotrík mladší.