Červení diabli a Parížania: Ukážka ich ofenzív?

Liga Majstrov

Červení diabli a Parížania: Ukážka ich ofenzív?

Možnosť odplaty poslednej vzájomnej prehry v milionárskej súťaži tentoraz čaká ofenzívne hviezdy z Paríža (1:2). Podarí sa im to na pôde Manchesteru United? Na chrbát družiny okolo Neymara dýcha aj nemecké Lipsko. Ako tento duel Ligy majstrov dopadne? Natipujte si, vychutnajte si stretnutie prostredníctvom rádia s českým komentárom a ukážte sa v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Tipér orbit85 s kurzom 1,50 predpokladá, že sa sieť oboch brankárov rozvlní aspoň raz: „Manchester United rozhodne nepatrí medzi celky, ktoré by mali problémy sa strelecky presadiť. V obrane to však také dobré nie je. Ich súperom je PSG. Tento celok disponuje veľkou hernou kvalitou, vo svojej domácej lige už niekoľko sezón nemá väčšiu konkurenciu. Jeho najväčšou zbraňou je hlavne ofenzíva. Aj kvôli tomu verím, že oba celky skórujú,“ uvádza orbit85 a svoje presvedčenie deklaroval tiketom za viac ako 38 EUR. Uspeje?

Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Natipujte si TU!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

Foto: Twitter