Česká reportérka si rýpla do našich hokejistov. Michal Čajkovský si zjavne zo situácie v Rusku ťažkú hlavu nerobí

KHL

autor hetrik.sk

Česká reportérka si rýpla do našich hokejistov. Michal Čajkovský si zjavne zo situácie v Rusku ťažkú hlavu nerobí

Včerajšia napätá situácia v Rusku určite neunikla pozornosti ani našim hokejistom, ktorí aktuálne pôsobia alebo majú v pláne podpísať zmluvu s tímom KHL.

Na sociálnej sieti Twitter sa zároveň objavilo niekoľko ironických odkazov práve smerom k nim.Tomáš Prokop z denníka Šport: Som zvedavý, či aj teraz platí, že ich politika nezaujíma a idú si len zarobiť…

Jakub Koreis, bývalý hokejista a expert O2 TV Sport: Naozaj by sa mi veľmi chcelo ísť za 14 dní na prípravu pred sezónou do Ruska.

Martin Toth-Vaňo zo sport.sk: Športovci odchádzajúci do Ruska (najmä KHL) už ukázali, že morálny problém veci nechápu. Naozaj dúfam, že teraz začnú chápať ten bezpečnostný. Za tie peniaze vám to naozaj nestojí.

Darina Vymětalíková z Českej televízie: O 2-3 týždne pôjdu kluby KHL na ľad (príprava). Našťastie, českí a slovenskí chlapci nemiešajú politiku so športom. Tak, ešte aby sa to dozvedela tá politika.


Jedným z dlhoročných slovenských reprezentantov je Michal Čajkovský, 31-ročný obranca má pred sebou už svoju ôsmu sezónu v KHL.

Nová posila Spartaku Moskva si zjavne ťažkú hlavu zo situácie v Rusku nerobila. Aktuálne si užíva letnú dovolenku so švagrom a spoluhráčom z reprezentácie Adamom Ružičkom.

Foto: Instagram/hc_sibir