České médiá informujú o možnom odchode Libora Hudáčka z Třinca

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

České médiá informujú o možnom odchode Libora Hudáčka z Třinca

Iba pred pár dňami čelil Libor Hudáček značnej vlne kritiky za svoj príspevok na sociálnej sieti Twitter, keď zdieľal video zo stránky KHL, na ktorom jeho brat Július bavil fanúšikov Barysu Astana svojou tradičnou "Hudashow".

O tom je šport, baviť ľudí, napísal slovenský reprezentant pod spomínané video. Neskôr svoj príspevok zmazal.Mohlo to niečo už v predstihu naznačovať?

Vo štvrtok prišiel so zaujímavou informáciou český Deník Sport, podľa ktorého sa práve o Libora Hudáčka zaujíma tím z KHL.

Dôrazného obrancu Patrika Kocha z Vítkovíc im „zobrala“ NHL. Prídu Oceliari z Třinca o ďalšie eso?

V zákulisí sa hovorí o odchode slovenského útočníka Libora Hudáčka (32) do ruskej KHL. Záujem o neho má Dynamo Moskva.


Slovenský reprezentant má v Třinci zmluvu aj pre nadchádzajúcu sezónu. Dodrží ju? Záujem o neho má aj Liberec, kde ligu predtým hrával. Alebo sa chytí na laso z KHL?

Ťažko povedať – kreatívny útočník, ktorý si s ničím veľmi neláme hlavu, dokáže byť nečitateľný a nepredvídateľný nielen pre súperových obrancov na ľade, píše sa v článku na isport.blesk.cz.

Rovnakú informáciu o záujme z Ruska priniesol zároveň na Twiteri aj portál eliteprospects.com.

32-ročný rodák zo Spišskej Novej Vsi má s KHL niekoľkoročné skúsenosti. Okrem Slovana Bratislava pôsobil v súťaži ešte aj v Nižnekamsku a Diname Minsk.

V ročníku 22/23 zaznamenal v českej Tipsport Extralige celkovo 43 bodov za 26 gólov a 17 asistencií (67 zápasov).

Foto: iihf.com