Chelsea vs. Arsenal: Formu nemá ani jeden

Premier League

Chelsea vs. Arsenal: Formu nemá ani jeden

Desiate miesto v tabuľke a tretí tréner na lavičke. Arsenal prežíva katastrofálnu sezónu. Po 23 kolách má na konte len 29 bodov a na štvrté miesto zaručujúce účasť v Lige majstrov stráca 10 bodov. Práve na ňom sa nachádza najbližší súper Arsenalu – londýnska Chelsea. Tá naposledy prekvapujúco prehrala proti Newcastle a z posledných troch zápasov brala len 4 body. Vo vzájomnom zápase pred mesiacom prehral Arsenal 1:2, keď ešte desať minút pred koncom viedol. Uvidíme aj teraz strhujúci obrat?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 91% jej členov v kurze 1,77. „Pri Arsenale to vyzeralo, že sa blýska na lepšie zajtrajšky po tom, ako s prehľadom porazili Man United a následne v pohári Leeds. Ale posledné dve remízy so slabšími súpermi už tak optimistické nie sú. Naviac tímu bude chýbať líder útoku Aubameyang, čo je citeľná strata,“ píše v analýze tipér Kubapilda a na tiket dáva výhru Chelsea. Ako vidíte tento zápas vy? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!