Čiliak stále nemá peniaze od Slovana: Je to šaškárna, tvrdí Vondrka!

KHL

autor hetrik.sk

Čiliak stále nemá peniaze od Slovana: Je to šaškárna, tvrdí Vondrka!

O osude Slovana Bratislava v KHL sa rozhodne do konca apríla. Vedenie súťaže chce finančnú garanciu práve do tohoto dátumu.

Klub však stále dlhuje hráčom peniaze. Potvrdil to slovenský reprezentačný brankár a opora Brna Marek Čiliak. Svoj názor na celú situáciu má aj bývalý klubový miláčik Michal Vondrka.

Mne to pripadá tá istá „šaškárna“ dokola. Nechápem počínanie KHL. Pokiaľ má mať súťaž pravidlá, tak sa musí postupovať u každého rovnako. No tu mi to pripadá, že je na každého iný meter. 

Na mieste ostatných klubov, ktoré keď vidia, že oni si záväzky plnia a Slovan stále má problémy, dostáva odklady, tak by som sa začal búriť. 

Takto to nemôže fungovať. Môže mi to byť už jedno, ale ľúto mi to je kvôli tým chalanom, čo tam hrajú. Prial by som si, aby to tam fungovalo, pretože destinácia je to super. , povedal Vondrka pre Sport24.sk.

Slovan dlhuje peniaze aj brankárovi Marekovi Čiliakovi. Potvrdil to v rozhovore pre Denník šport.

O Slovane neviem nič, nikto so mnou nie je v kontakte. Sú to vyše tri výplaty. Odkedy som odišiel, neprišlo mi nič. Ani mi nedali žiadne termíny, kedy to splatia.

Chcel by som, aby pokračoval v ruskej súťaži. Keby to fungovalo normálne, tak v Slovane je ideálne prostredie. Pekné mesto, výborné zázemie okolo klubu. Aj hráči by sa do tímu tlačili. Ale, keď máš povesť neplatiča, ťažko niečo zmeníš.

TIP: Sledujte teraz všetky Play-Off zápasy KHL zadarmo na TV Tipsport.