Člen našej 20-ky Miloš Fafrak: Tak zlého trénera ako Bokroš som ešte nemal. Od chalanov som počul o úplatkoch!

MS v hokeji do 20 rokov 2022

Člen našej 20-ky Miloš Fafrak: Tak zlého trénera ako Bokroš som ešte nemal. Od chalanov som počul o úplatkoch!

Ďalší z členov našej hokejovej reprezentácie do 20 rokov sa rozhodol rozprávať.

Včera večer najskôr zverejnil status na Facebooku Martin Pospíšil. Prezradil v ňom šokujúce informácie o trénerovi Ernestovi Bokrošovi a vlastne celom fungovaní reprezentácie do 20 rokov.

O pár hodín sa k nemu pridal aj ďalší mladík Miloš Fafrak. Jeho slová taktiež stoja za prečítanie, hovorí sa v nich dokonca aj o úplatkoch.

Tak ahojte všetci, ako už ste si všimli, tak Martin Pospíšil už sa vyjadril na túto situáciu, ale chcel by som k tomu niečo dodať. Martin neoabsolvoval projekt, takže niektoré veci nevie.

Čím by som začal... S trénerom Bokrošom som mal možnosť byť prvýkrát tento rok, keď som šiel do projektu, je ťažko hodnotiť jeho správanie v projekte, pretože najsilnejší tím sme nemali. A keby bol hocikto tréner, tak si nemyslím, že by to niečo zmenilo. Proste veľa hráčov sme mali v zahraničí. Ale čo môžem povedať k staraniu sa o hráča, prístup trénerov a celkovo realizačný tím - bolo to hrozné.

Okrem hokejok, zničenej nálady a najhoršiej sezóny z pohladu výsledku a aj z pohladu toho, že tak zlého trénera ako Pán Bokros som nemal, a to som počúval už do ročníka 97, kde som niektorých chalanov poznal, ale nechcel som tomu veriť, počul som od chalanov o úplatkoch, comu som neveril, ale bohvie.

Z výstroje, ako som spomínal, dostal len hokejky ostatok, co som si objednal, mi bol odobratý a vložený do skladu a odvtedy som to už nevidel. Keď niekto bol zranený v projekte pán “manažér” Ulehla sa ani neunúval len zaviesť hráča do nemocnice, lebo mal veľmi veľa roboty, takze sme si museli sami zaplatiť taxík a všetko si dohodnúť.

Neprali nám prádlo, čo nosíme na ľad celý mesiac, čo sme si museli domov brat a sami prať, to som ešte nezažil. S tým, čo Martin spomínal, amaterizmus na mítingoch musím plne súhlasiť, no ale vrátim sa späť k veci. Čiže, ako som sa vyjadril ja osobne som trénera Bokroša pred projektom až tak nepoznal, ale presvedčil som sa o tom, čo sa o ňom hovorili a aký je, ale to čo predviedli realizačný tím na Majstrovstvách bolo na smiech. 

Z toho talentu, čo my sme mali v tíme nevyťažit ani dobre výsledky je zázrak. Dobre si pamätám na tuto istú partiu pred dvoma rokmi. Áno viem, že pán Bokros nazýva 18tkove majstrovstvá detské, ale to, ako nás dokázal pán tréner Javorčík namotivovať a nastaviť nás tak, že Kanada, Amerika, Švédsko sú len tiež ľudia ako my a môžeme ich poraziť. Namiesto toho taktika trénera Bokroša bola povedať nám, ako lepších hráčov majú, o koľko viac registrovaných hráčov majú, takze takto nás on motivoval na zápas.

Ale o Ms napísal toho už dosť Martin Pospisil takze kto sa chce dozvedieť viac tak choďte na jeho profil na Facebooku. Dakujem ale trénerom Milanovi Pažitkovi, Petrovi Kosovi a masérom Rasťovi Ladeckemu a Lubovi Ondrejkovi za sezónu aj všetkým chalanom. VŠETCI CHCEME ZMENU V SLOVENSKOM HOKEJI