Craig Ramsay je hrdý na našich hokejistov. Reakciu fanúšikov v Košiciach chápe (VIDEO)

MS v Hokeji 2019

Craig Ramsay je hrdý na našich hokejistov. Reakciu fanúšikov v Košiciach chápe (VIDEO)

Slovenskí hokejisti majú za sebou neuveriteľnú gólovú prestrelku na MS 2019 proti veľkému favoritovi. Kanada však nakoniec gólom z úplneho záveru strhla víťazstvo na svoju stranu.

Tréner Craig Ramsay bol síce po zápase sklamaný z výsledku, no na svojich zverencov bol patrične hrdý.

Samozrejme, že nie sme spokojní s výsledkom zápasu, no nemôžem byť viac hrdý na mojich hráčov, na to ako dokázali zareagovať na túto atmosféru a nepriaznivé momenty, ktoré nás postihli. 

Ukázali sme mentálnu silu, akú potrebujeme, ukázali sme, že nás nezastavia nejaké zlé veci, ktoré sa stali. Aj po neuznanom góle sme nasadili rovnakú lajnu a Tatar takmer opäť skóroval. 

V tretej tretine sme hrali podľa mňa brilantne, vyrovnali sme a mali sme veľa ďalších šancí. Ukázali sme odvahu, odhodlanie a tvrdú prácu a dokázali sme, že dokážeme hrať s každým súperom. To je to najdôležitejšie.

A Čo si myslí o správaní fanúšikov počas hymny Kanady?

Je koniec zápasu a mali by sme rešpektovať hymnu. No na druhej strane chápem emócie po takom divokom zápase, ako bol tento. Musím povedať, že ak by som sedel tam hore, asi by mnou tiež trochu lomcovali emócie. Fanúšikovia sa nás stále snažia hnať dopredu, robia pre to všetko a toto pre nich bolo veľké sklamanie. , reagoval 68-ročný Kanaďan.

TIP: Podarí sa našim hokejistom zdolať v dôležitom zápase na MS 2019 Nemecko? Tipnite so skvelými kurzami a získajte Bonus.