Craig Ramsay posiela odkaz na Slovensko (VIDEO)

Slovensko Reprezentácia

Craig Ramsay posiela odkaz na Slovensko (VIDEO)

Prezident slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan včera prostredníctvom videa oznámil pokračovanie trénera Craiga Ramsayho na lavičke reprezentácie.

A práve skúsený Kanaďan sa rozhodol poslať odkaz fanúšikom na Slovensko zo zámoria. Zároveň dodal, že verí v čoskorý príchod.

Rád by som sa pri tejto príležitosti poďakoval Mirovi Šatanovi a všetkým, ktorí boli zainteresovaní a dali mi túto možnosť. Požiadali ma, aby som prišiel a pracoval opäť pre Slovenský zväz ľadového hokeja. Spolupracovať opäť s Michalom Handzušom bude ohromujúce.

Ja mam v podstate vždy ten istý cieľ. A to hrať lepšie. Pokračovať v rozvoji tímu. Potrebujeme nájsť nových hráčov. Stále ísť naplno. Byť lepší. Byť silnejší. Rozvíjať našu hru. Myslím, že minulý rok sme nechali zopár vecí nedokončených. Prehra na poslednú chvíľu s Kanaďanmi a rovnako tak s Nemcami. Musíme pridať, byť silnejší. Vždy chcem, aby sa moji hráči učili, rozvíjali svoju hru a hrali lepšie. To sú ciele pre ďalšiu sezónu.

Spolu s manželkou budeme pripravení. Keď sa napriek ochoreniu objaví príležitosť, prídeme a urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som bol tím najlepším možným trénerom a aby sme urobili nejaký dobrý výsledok pre našu krajinu.